Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Zbylczyce

Leśniczy Józef Marciniak - nr tel. 695 301 911 jozef.marciniak@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Krzysztof Mysiński - nr tel. 601 261 908 krzysztof.mysinski@poznan.lasy.gov.pl

Spółdzielców 3

99 - 140 Świnice Warckie

nr tel. 063  288 10 86

Leśnictwo Dąbie

Leśniczy Marek Klonowski - nr tel. 695 301 912 marek.klonowski@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Tomasz Kucharski - nr tel. 669 905 444 tomasz.kucharski@poznan.lasy.gov.pl

Leśna 10

62-660 Dąbie

nr tel. 063  271 00 32

Leśnictwo Rzuchów

Leśniczy Stanisław Popiołek - nr tel. 695 301 913 stanislaw.popiolek@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Adam Oblizajek - nr tel. 605 544 446 adam.oblizajek@poznan.lasy.gov.pl

Rzuchów 114

62-660 Dąbie

nr tel. 063 272 07 61

Leśnictwo Kościelec

Leśniczy Lesław Płachecki - nr tel. 695 301 914 leslaw.plachecki@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Dariusz Kunicki - nr tel. 601 260 833 dariusz.kunicki@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Radosław Śniegowski

Dąbrowice Stare 57a

62-604 Kościelec

nr tel. 063 262 17 57

Leśnictwo Rogóźno

Leśniczy Albin Rudniak - nr tel. 695 301 916 albin.rudniak@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Piotr Grabarczyk - nr tel. 603 161 999 piotr.grabarczyk@poznan.lasy.gov.pl

Rogóźno 1

62-635 Przedecz

nr tel. 063 273 81 78

Leśnictwo Sobótka

Leśniczy Zygmunt Krupiński - nr tel. 695 301 918 zygmunt.kupinski@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Grzegorz Robakowski - nr tel. 601 260 855 grzegorz.robakowski@poznan.lasy.gov.pl

Stara Sobótka 59

99-150 Grabów

nr tel. 063 263 43 34

Leśnictwo Lipie Góry

Leśniczy Wojciech Trafny - nr tel. 695 301 919 wojciech.trafny@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Bartosz Bekalarczyk - nr tel. 601 261 117 bartosz.bekalarczyk@poznan.lasy.gov.pl

Lipie Góry 16

62-620 Babiak

nr tel. 063 273 20 01

Leśnictwo Bugaj

Leśniczy Maciej Siwiński- nr tel. 695 301 920 maciej.siwinski@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Zbigniew Chwiałkowski - nr tel. 601 261 507 z.chwialkowski@poznan.lasy.gov.pl

Kiejsze

62-620 Babiak

nr tel. 063 271 73 72

Leśnictwo Babiak

Leśniczy Konrad Olasiński- nr tel. 695 301 921 konrad.olasinski@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Radosław Wojtaszczyk- nr tel. 601 260 191 radoslaw.wojtaszczyk@poznan.lasy.gov.pl

Leśniczówka 1a

62-620 Babiak

nr tel. 063 271 10 05

Leśnictwo Dęby Szlacheckie

Leśniczy Zbigniew Szarecki - nr tel. 695 301 922 zbigniew.szarecki@poznan.lasy.gov.pl Podleśniczy Antoni Kłosowski - nr tel. 695 301 915 antoni.klosowski@poznan.lasy.gov.pl

Żeromin 5

62-613 Osiek Mały

nr tel. 063  262 25 10

Szkółka Zespolona Kiejsze

Leśniczy Sławomir Nitecki - nr tel. 695 301 923 slawomir.nitecki@poznan.lasy.gov.pl